Bizi Arayın 0 312 425 20 30

Catering
Özel Davet Yemekleri

Uzman personellerimiz ile kompozisyonunuza göre ziyafet konseptinizi belirliyor ve sunuyoruz.
(Ortamınızın tasarımından, menünün sunum yapılacak malzemelerinin tasarımının ve menünün bir konsept altında hikayesinin oluşturulup tasarlanması ve sunulması. Evet, sizlere her konuda yardımcı oluyoruz)

Ev Catering'leri

Talepleriniz doğrultusunda hazırlayacağımız menüleri konseptinize göre tasarlayıp evinizde size ve değerli misafirlenize sunuyoruz.

Başkent Kocatepe Aşçılık

Şef Vedat Alparslan'ın özel creative olarak hazırlayacağı ve daha önce hiç tatmadığınız, tadı damağınızdan çıkmayacak birbirinden özel lezzetler ile buluşacağınız yemekleri içeren 3-4-5-6-7 course'dan oluşan Fine-Dining menülerden meydana gelen sunumlar ile sizleri bir araya getiriyoruz.

Şirket Toplantı Yemekleri

Şirketinizde vereceğiniz toplantıları daha unutulmaz kılacak olan, toplantı araları ve sonraları ikramlar ve yemekler ile sizlere lezzetli bir hizmet sunuyoruz.

Düğün

Sizin ve düğününüze davetli bütün katılımcıların bu özel anını daha özel ve lezzetli kılacak düğün yemeğinizin, istekleriniz üzerine tasarlanması, hazırlanması ve servis edilmesi.

Akademi İçi Özel Ziyafet Organizasyonları

- Mutfak atölyelerimiz özel tasarımlı ses ve görüntü sistemleri ile aynı zamanda birer toplantı ve organizsayon salonu olarak kullanılabilmektedir.

- Doğum günü, Yıl dönümü vb. özel kutlamalarınızı, bir parti stüdyo ortamıda yemek dersleri ile daha eğlenceli kutlamaları dönüştürebilirsiniz.

- Şirket toplatılarınızı, sunumlarınızı Başkent Kocatepe Aşçılık Akademisi'nin teknolojik olarak tasarlanmış atölyelerinde toplantı salonu konseptinde mutfak havasında gerçekleştirebilirsiniz.

- Yaptığınız toplantılarınızı akademimiz ile etkileyeci sunum ve lezzetler ile zenginleştirebilirsiniz.